Porady Piękno Vuillemin Odile

Ona właśnie skończyła 6 sezon “profilowania”, ostatni dla niej. Ona odwraca stronę, marzą o komedii muzycznej, a tymczasem robi się pięknie.

Tam już od jakiegoś czasu ciągiem rude aktorek … prawdziwe rude, jasne, nie zanurzyć je w czerwony Wenecki złagodzić, ale kto by przypuszczać.

Vuillemin jedną z nich. A oczyścić skórę, znika złe słońce, irlandzki strony, jak ona rośnie na Marne, a także badania społeczne w Paryżu: “to nie byłem ja, kto wybrał tę pracę, on-ten, który mnie wybrał. On nadal daje start Benoit Jacquot. A sześć lat z “profilowania”.

Nieudanego chłopiecNieudanego chłopiec

Kiedy przyjeżdża do Paryża, ona poświęca się wspomnienia na czekoladę, i na pół etatu pracuje w “Сефоре”. Stosunki między dwoma: zapachy. “Jestem fanem perfum. W księgarni, gdy otwieram wszystkie książki, wdychać je. “

Trochę usuwany: przyznaje się w tym sama! Dlatego, gdy pewnego dnia, a ona w trampkach, kobieta mówi mu: “Jesteś uosobieniem kobiecości”, uważa, że ta kobieta też jest zakazane, nigdy nie zajmował więcej trzech sekund na szpilkach.

Ale nagle wszystko staje się jasne: “kobiecość-jest to forma kwitnienia, nie dekoltem lub laski метут. Zapisała się w teatralny klasy.

Platynowy blond

Aktorka jest nowym dla niej. Trochę wstyd, jak zwykle, wytnij wklej, ona jest sztuczna blondynka “, aby wyglądać jak Marilyn. W końcu w mojej głowie, aktorka koniecznie blondynka. Ona nadal będzie przechodzić przez brązowy na sukienkę w “Podium”, “gdzie gram Claudette. To trwa siedem godzin u fryzjera. Ale cierpliwości-to nasze narzędzie pracy. “

Z powrotem na blond, przekonany, że jest tak, a nie inaczej, jest przechowywane przez trzy lata w ten kolor. Wynik? “W blond, nie ziemi jednej roli! Piękna, człowiek powinien być sobą. Jeśli nie dowiedzieli się, należy zatrzymać natychmiast. “

Stosunek rudzielecStosunek rudzielec

Zmienia kolor włosów, i agent. Skutek: jego kariera zaczyna się w tornado. Za sześć lat w “Profilage”, ona Chloe Saint-Laurent. “Rytmy fotografowania w serialu-to trudno. Ona chodzi na jogę, Pilates i taniec: “Twoje ciało to twoja wizytówka, to pierwsze, co widzisz. Obowiązek być w dobrej formie. “

Wstaje o 5 rano codziennie. Potem ubieranie, makijaż, fryzurę … po dwóch latach spędzonych w takim tempie, traci włosy , a jej skóry “sprawia, że platelets.” Ona odwraca się. Ale stała się wiodącą postacią w serii, może ona narzucić jej prawa: “mam talerze i podgrzewaną wodą do trwałej ondulacji na włosach jest zabronione. Na stronie makijaż, “makijażu top, ale teraz pojawia się moje rzeczy. “

Piękne bio

W jego kosmetyczki, od bio. Ale od ultra bio nisze. Jako podstawa PMC Rose-Marie Swift, organicznych i efektowne marki. Go do demakijażu: “to Marion Cotillard, która poradziła mi Angevines restauracji, laboratorium-Warsztaty na brzegu Loary, gdzie produkty są wykonane ręcznie na miejscu. Nawet Jennifer Garner-jej fanem.

“W naszej uprzywilejowanej środowisku, dobre adresy iść szybko. Po to każdy powinien zrobić różnicę. Vuillemin odile wychodzi serial “Profilage” nowych przygód “to rozwiązanie, którego nikt nie bierze pod prysznicem”. Ale nie żałuje ani o czym. Ona wykonuje taniec i lekcje śpiewu.

Jak zawsze, głosi ona naturalny. “Niech twoje instynkty mówią. Życie nie jest dla tchórzy. “L

Swoimi sekretami dobrego nastrojuSwoimi sekretami dobrego nastroju

> Do zobaczenia: brak szminki. Po prostu dwie krople perfum.

> Rano: sok z kiełków jęczmienia, jeśli możesz. W przeciwnym razie, oddycha bardzo ciężko.

> W sytuacji dużego zmęczenia: masaż. Lub spać.

 

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the <a href="http://chlodzenieiczekam.info/porady-piekno-vuillemin-odile/" title="Permalink to Porady Piękno Vuillemin Odile" rel="bookmark">permalink</a>.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *